Allied Esports i Esports Arena w partnerstwie z MGM Resorts International tworzą flagowy obiekt na Las Vegas Strip

Allied Esports i Esports Arena w partnerstwie z MGM Resorts International tworzą flagowy obiekt na Las Vegas Strip

PR Newswire (paid press release):

Esports Arena Las Vegas w Hotelu Luxor z kasynem jako awangarda globalnych sportów elektronicznych w Las Vegas Strip

i planu gwałtownej ekspansji e-sportów w Ameryce Północnej.TravelWireNews Chatroom for Readers (join us)

LAS VEGAS, 11 kwietnia 2017 /PRNewswire/ — Allied Esports, światowy lider wydarzeń e-sportowych oraz Esports Arena, ogłosiły plany o nowym miejscu przeznaczenia dla wydarzeń e-sportowych w Hotelu Luxor z kasynem. Otwarcie nowej Areny Esports Las Vegas jest planowane z początkiem roku 2018 i będzie to pierwsze stałe miejsce wydarzeń e-sportowych na słynnym The Strip i będzie ono sercem rosnącej sieci globalnych obiektów Allied Esports, opanowujących Amerykę Północną, Europę i Chiny.

Esports Arena Las Vegas połączy najlepszą interaktywną rozrywkę z nocnym życiem Las Vegas i stanie się globalnym epicentrum wydarzeń e-sportowych. Mając projekty i programowanie przedsiębiorstw Allied Esports na całym świecie, jej północnoamerykańska gałąź – Esports Arena – przejmie wprowadzenie koncepcji Las Vegas do życia. Rozważane jest także wykorzystanie praw do nazwy Esports Arena Las Vegas.

“Mamy bardzo ambitne plany ekspansji na najbliższe dwa lata i kiedy lokalizacja w Luksorze stała się osiągalna, postanowiliśmy skorzystać z szansy rozwinięcia tu flagowego obiektu” – powiedział Jud Hannigan, dyrektor generalny Allied Esports International. “Tak jak gracze i fani uważają Yankee Stadium, Madison Square Garden i Wembley Stadium za najbardziej aspirujące obiekty sportowe, tak Esports Arena Las Vegas stanie się kultowym miejscem dla wydarzeń e-sportowych, dopełnionym przez niesamowity wizerunek tego miasta, przyciągający zawodników i fanów z całego świata”.

Esports Arena współpracuje z Luxor i uznaną firmą projektową YWS Design & Architecture w celu przekształcenia klubu nocnego, obecnie zajmującego powierzchnię 30,000 stóp kwadratowych, w kilkupoziomową arenę, wyposażoną w scenę dla zawodników, ścianę wideo LED, teleskopowe siedzenia, stacje gier dziennych, solidną ofertę gastronomiczną i najnowocześniejsze studio do streamingu i produkcji telewizyjnej. Arena zapewni gotowe centrum dla turniejów, lig i rozgrywek o wysoką stawkę, dając fanom niezrównane przeżycia.

Niklas Rytterstrom, menadżer generalny Luxor, powiedział: “Nasza firma jest liderem w przemyśle rozrywkowym i docenia możliwość niesamowitego rozwoju w dziedzinie e-sportu.  W tym partnerstwie, wprowadzimy nowy rodzaj doznań na rynek, ponownie poszerzając bogatą ofertę rozrywkową tego miasta”.

Markę Esports Arena ustanowiono w Santa Ana, w Kaliforni, w 2015 roku, wraz z otwarciem pierwszego północnoamerykańskiego, dedykowanego obiektu e-sportowego. Od tamtego czasu, firma stworzyła ruch społecznościowy i turniejowy, zarówno online jak i offline, który przyciąga producentów gier, sponsorów i setki tysięcy graczy oraz fanów z wielu społeczności skupionych wokół gier do wydarzeń w Santa Ana i dotarła do milionów widzów na całym świecie, przez bezpośrednie transmisje internetowe i postprodukcję. Pierwszym krokiem w ekspansji Ameryki Północnej było ogłoszenie planów otwarcia Esports Arena Oakland w zeszłym roku, które spełnią się w najbliższych miesiącach.

Tyler Endres, współzałożyciel i dyrektor operacyjny Esports Arena, powiedział: “Esports Arena Las Vegas będzie tym miejscem dla ludzi z całego świata, do którego każdy będzie chciał przyjechać i czerpać wrażenia z pierwszej ręki. Obsługa i programowanie będzie jedyne w swoim rodzaju, ponieważ nasze inne lokalizacje bazują na zaangażowaniu i wsparciu lokalnych społeczności, podczas gdy tu, w Las Vegas, opracowujemy strategię zapewniającą wrażenia dla milionów gości, którzy przyjeżdżają zwiedzić to miasto co roku”.

Plany ekspansji Esports Arena są nakierowane na ekosystem dla przyszłości e-sportu.  Firma planuje ogłosić 10-15 lokalizacji aren esportowych w Ameryce Północnej w ciągu następnych kilku lat i pracuje nad podjęciem pewnych wyzwań, które istnieją w dzisiejszym e-sporcie, w tym stworzenie profesjonalnej ścieżki dla aspirujących amatorów, poprawa relacji między graczami w zespole, wzmocnienie zdrowia ogólnego graczy i ich stabilności finansowej oraz likwidacja barier dla sponsorów.

Zob. więcej informacji na temat Esports Arena Las Vegas i by obejrzeć rendering Esports Arena Las Vegas, odwiedź esportsarena.com, następnie @EsportsArena i jeszcze facebook.com/esportsarenausa.

O Allied Esports
Allied Esports to firma typu joint venture, największej organizacji w Chinach zajmującą się grami komputerowymi, sportem i rozrywką – Ourgame International (SEHK: 6899) (właściciel WPT Enterprises, Inc. i World Poker Tour), KongZhong (Nasdaq: KZ) oraz iRena (NEEQ: 834358). Misją firmy jest zbudowanie globalnego obiektu sportu elektronicznego, przeznaczonego do łączenia graczy i fanów przez sieć połączonych aren, na całym świecie, służących jako pole współzawodnictwa i centra tworzenia treści. Na sieć obiektów Allied eSports obecnie składają się hale: Wangyu eSports Arena w Pekinie, Esports Arena w Santa Ana, Kalifornia oraz ciężarówka Big Betty ze studiem produkcyjnym, promująca e-sport w Europie, z nadchodzącymi posiadłościami ogłoszonymi w Shenzhen, Chiny i Oakland, Kalifornia i mobilną ciężarówką esportową w Północnej Ameryce.

O Hotelu Luxor z kasynem
Jeden z najbardziej kultowych hoteli na The Strip. Piramida Luxor przyciąga uwagę, a wnętrza wynagradzają odwiedzających oferując w równych proporcjach ekscytację, tajemnicę i intrygę. Ten ośrodek zapewnia 4405 pokoi i szeroką gamę rozrywki, w tym nowo przeprojektowany Blue Man Group, Criss Angel MINDFREAK LIVE, prowokacyjną rewię dla dorosłych FANTASY i prześmieszne komedie Carrot Top. Luxor stanowi unikalny cel podróży, ze światowej sławy wystawami BODIES… oraz Titanic: wystawą artefaktów, spa i salonu piękności, kapliczką ślubną, kompleksem basenów i wyśmienitymi restauracjami. Luxor jest połączony z hotelem i kasynem Mandalay Bay ciągiem butików i restauracji, The Shoppes. Luxor jest pośrednią własnością firmy kontrolowanej przez MGM Resorts International (NYSE: MGM). Więcej informacji i rezerwacje pod adresem luxor.com, zadzwoń na darmową linię (877) 386-4658 albo znajdź nas na portalach Facebook i Twitter.

O Esports Arena
Esports Arena to najlepszy w Ameryce Północnej obiekt sportu elektronicznego, centrum społeczności i forma produkcyjna. Pierwszą Esports Arena otwarto w roku 2015 i znajduje się ona w centrum miasta Orange County, w Kaliforni, z obiektem w Oakland i innymi dużymi rynkami w Ameryce Północnej, będącymi w fazie rozwoju. Esports Arena to unikalny, modułowy obiekt, pozwalający na organizowanie wydarzeń e-sportowych i rozrywkowych na małą i dużą skalę. Esports Arena jest miejscem codziennych konkursów gier, wytwarza unikalne treści i wynajmuje powierzchnię/sprzęt dla przemysłu sportu elektronicznego/rozrywki interaktywnej.

Kontakt do Allied Esports International
Brian Fisher[email protected]

Kontakt do Esports Arena
Brittany Rodriguez[email protected]

Kontakt do MGM Resorts International
Scott Ghertner[email protected] 
702-692-6750

Video – https://www.youtube.com/watch?v=mlqq-qTRigE&feature=youtu.be

Photo – http://mma.prnewswire.com/media/487712/Allied_Esports__EsportsArena1.jpg

Photo – http://mma.prnewswire.com/media/487713/Allied_Esports__EsportsArena2.jpg

Logo – http://mma.prnewswire.com/media/487760/alliedesports_Logo.jpg

Photo – http://mma.prnewswire.com/media/487761/Allied_Esports_MGM.jpg

Photo – http://mma.prnewswire.com/media/487797/Allied_Esports__Luxor_Las_Vegas.jpg

Logo – http://mma.prnewswire.com/media/487988/ESPORTS_ARENA_Logo.jpg

${thisP} Allied Esports

Click here to read the full article.

%d bloggers like this: