JA Solar vstupuje do partnerstva so spoločnosťou Manitu Solar, aby sa zviditeľnil na východoeurópskych trhoch

, JA Solar vstupuje do partnerstva so spoločnosťou Manitu Solar, aby sa zviditeľnil na východoeurópskych trhoch, Travel Wire News |  Travel Newswire, Travel Wire News |  Travel Newswire
, JA Solar vstupuje do partnerstva so spoločnosťou Manitu Solar, aby sa zviditeľnil na východoeurópskych trhoch, Travel Wire News |  Travel Newswire, Travel Wire News |  Travel Newswire

PEKING, 2. februára 2018 /PRNewswire/ — Spoločnosť JA Solar Holdings Co., Ltd. (JA Solar), jeden z najväčších svetových výrobcov solárnych produktov, oznámila 25. januára 2018, že vytvorila partnerstvo s firmou Manitou Solar, popredným distribútorom fotovoltiky v Maďarsku s cieľom rozšíriť svoj dosah na východoeurópske trhy. Podľa podmienok dohody o partnerstve bude spoločnosť Manitu Solar distribuovať solárne moduly od JA Solar.

Spoločnosť Manitu Solar, ktorá bola založená v roku 2010, sa venuje dodávke solárnych produktov úrovne Tier-1 a má bohaté skúsenosti v oblasti pozemných aj strešných montáží. Okrem toho si spoločnosť Manitu Solar vybudovala rozsiahlu distribučnú sieť s viac ako 300 miestnymi podnikmi na odberateľskom trhu. Ako zakladajúci člen MANAP (Maďarský zväz fotovoltického odvetvia) a kľúčový člen spoločnosti Polska PV je Manitu Solar jedným z najvýznamnejších hráčov v oblasti solárnych systémov na východoeurópskych trhoch.

Generálny riaditeľ spoločnosti Manitu Solar Norbert Nagy poznamenal: „Spoločnosť Manitu Solar pracuje výlučne s globálnymi dodávateľmi úrovne Tier-1, aby svojim zákazníkom poskytovala najvyššiu kvalitu výrobkov a služieb. JA Solar je na trhu uznávaný hlavne vďake vysokej účinnosti konverzie, vysokému výkonu a spoľahlivosti svojich solárnym modulovs. Ich podnikateľská filozofia je vysoko kompatibilná s našou, preto veríme, že naša spolupráca urýchli rozmach zelenej energie v Maďarsku a iných východoeurópskych krajinách.”

Pán Cao Bo, viceprezident spoločnosti JA Solar, povedal: „Spoločnosť JA Solar pokrýva približne 10% svetového trhu so solárnymi elektrárňami. Máme viac ako 20 regionálnych pobočiek a podnikov na celom svete a dodávame solárne produkty viac ako 100 krajinám. Tešíme sa na nové dlhodobé partnerstvá s distribútormi, ktorí chcú, podobne ako my, podporovať rozvoj zelenej energie na celom svete.”

SOURCE JA Solar Holdings Co., Ltd.


GOT NEWS? click here