Nobu Hospitality otwiera resort Nobu Ryokan Malibu

Nobu Hospitality otwiera resort Nobu Ryokan Malibu

PR Newswire (paid press release):

NOWY JORK, 7 kwietnia 2017 r. /PRNewswire/ — Firma Nobu Hospitality z przyjemnością ogłasza otwarcie resortu Nobu Ryokan Malibu, pierwszego z serii Ryokan Collection firmy, już 28 kwietnia 2017 r. Znajdujący się tuż obok restauracji Nobu Restaurant Malibu i wtapiający się w wyluzowaną elegancję kalifornijskiego wybrzeża resort Nobu Ryokan Malibu zapewni gościom ustronie w nowoczesnym stylu z usługą na najwyższym poziomie, a wszystko to w autentycznym stylu inspirowanym japońskimi Ryokan.

Usytuowany przy słynnej plaży Carbon ciągnącej się wzdłuż przybrzeżnej drogi stanowej Pacific Coast Highway resort Nobu Ryokan Malibu przeszedł całkowitą przemianę z retro motelu plażowego z lat 50. w wyjątkowe, luksusowe miejsce docelowe. Na terenie resortu znajduje się 16 indywidualnie zaprojektowanych pokojów rozłożonych na dwóch piętrach, a z wszystkich apartamentów rozciągają się panoramiczne widoki na ocean i spokojny dziedziniec skierowany ku wodzie, na którym można podziwiać także bujną naturalną roślinność kalifornijską.TravelWireNews Chatroom for Readers (join us)

Nad przemyślanym projektem, który równoważny przepływ energii, paletę neutralnych kolorów i ekologiczne materiały, czuwały firmy architektoniczne Studio PCH i Montalba Architects oraz projektanci z TAL Studio, Shawmut Design and Construction, C.W. Eisner i Nikita Khan. Intensywne, naturalne palety materiałów drewna tekowego, brązu i wapienia przenikają tak wnętrze, jak i zewnętrzną część budynku, oddając minimalistyczną estetykę tradycyjnych japońskich gospód przy jednoczesnym zachowaniu luźnego stylu panującego w okolicy. Każdy pokój gościnny został indywidualnie zaprojektowany w celu zapewnienia niepowtarzalnych doświadczeń i zasłużonego odpoczynku. Projekty łączą w sobie naturalne, kalifornijskie widoki z elementami tradycji japońskiej takimi, jak maty tatami, piaskowe ściany wapienne czy ręcznie wykonane naczynia do kąpieli z drewna tekowego.

Goście mogą także skosztować wyjątkowego menu hotelowego w pokoju lub oddać się przeżyciom kulinarnym w uznanej restauracji Nobu Malibu szefa Nobu, która znajduje się tuż przy resorcie i zapewnia gościom preferencyjne rezerwacje. Resort wyposażony jest także w ponad 11-metrowy basen odkryty z widokiem na Ocean Pacyficzny, dostęp do plaży Carbon, siłownię, dostęp do Malibu Racquet Club i spokojny taras relaksacyjny.

W duchu Omotenashi, czyli japońskiej sztuki gościnności, resort Malibu z pełnym mistrzostwem łączy w sobie luksus, dobrą zabawę, rzemiosło i teatr – wszystkie wartości tak bardzo ważne dla międzynarodowych gości firmy Nobu Hospitality. Seria Nobu Ryokan Collection obejmuje szereg ekskluzywnych resortów położonych w egzotycznych miejscach docelowych i miastach węzłowych, w których goście poszukują luksusowych świątyń relaksacji w wyjątkowym otoczeniu. Ustronne miejsca wypoczynku zapewniają także najwyższy poziom usług i luksusowe produkty w autentycznym stylu inspirowanym japońskimi Ryokan.

Zapytania o rezerwacje w resorcie Nobu Ryokan Malibu można przesyłać na stronie www.noburyokanmalibu.com.

O Nobu Hospitality
Szczycąca się tytułem jednej z 25 najbardziej innowacyjnych marek luksusowych według Robb Report firma Hobu Hospitality jest w elitarnej grupie globalnych marek luksusowych. Organiczny wzrost firmy Nobu Hospitality oparty na usługach, wizerunku i reputacji pozwolił na stworzenie pełnej oferty zarządzania hotelami i restauracjami na potrzeby wyjątkowych projektów na całym świecie. Firma będąca w posiadaniu Nobu Matsuhisy, Roberta De Niro, Meira Tepera i Jamesa Packera prowadzi działalność na pięciu kontynentach i rozkwita w największych stolicach, gdzie jest synonimem najlepszego stylu życia. Pierwszy butikowy hotel Nobu firmy otwarto w 2013 roku w Caesars Palace Las Vegas i miejsce to szybko okrzyknięto najbardziej atrakcyjnym nowym hotelem w kanale CNN Travel, najlepszym otwarciem hotelu w Ameryce Północnej przez organizację Luxury Travel Advisor, a także wyróżniono nagrodą za doskonałość organizacji Luxury Travel Advisor. Hotel Nobu Hotel City of Dreams Manila otwarto w 2014 roku, a Nobu Hotel Miami Beach w 2016 roku, po czym otwarcia hoteli Nobu miały miejsce w Londynie, Malibu, na Ibizie, w Marbelli, w Rijadzie, Los Cabos, Chicago, Toronto i Bahrajnie. Plan strategiczny firmy Nobu przewiduje dalsze powiększanie globalnego portfela hoteli z zaplanowanymi już dalszymi inwestycjami.

Kontakty z prasą:
Purple PR
Elizabeth Bishop
[email protected]
Tel.: 917 612 1120

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/487285/Nobu_Hospitality_Beachfront_Room.jpg
Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/487286/Nobu_Hospitality_Top_Floor_View.jpg

${thisP} Nobu Hospitality

Related Links

http://www.noburyokanmalibu.com

Click here to read the full article.

%d bloggers like this: